У Шегинях оштрафували українців, що перелізли через паркан під час брифінгу прикордонників

У понеділок, 15 червня, у пункті пропуску «Шегині» двоє мешканців Черкаської області перелізли через паркан на нейтральній території пішого переходу. Це відбувалось під час брифінгу керівництва щодо черг на кордоні. У середу, 17 червня, прикордонники повідомили, що кожного оштрафували на 170 грн.

Момент, коли люди перелізають через паркан, зняли журналісти «Твого міста», що вели стрім з брифінгу. На передньому плані заступник начальника Західного регіонального управління Держприкордонслужби Олексій Гавель розповідав про черги на пішому переході у пункті пропуску, а на його тлі людина перелазила через паркан. Це трапилось на нейтральній території кордону. Згодом відео почали активно поширювати у соцмережах.

У середу, 17 червня, Західне регіональне управління Держприкордонслужби відреагувало та повідомило, що на двох порушників наклали штраф, зокрема вони сплатили по 170 грн.

«Двоє громадян України, після проходження усіх видів контролю з українського боку, прослідували на вихід з України у напрямку польського пункту пропуску «Медика». Проте, за якийсь час вони перелізли через паркан та попрямували на паспортний контроль на вхід до України, чим порушили режим в пункті пропуску», – повідомили прокордонники.

Вони пояснили прикордонникам, що вирішили повернутись назад, бо «оцінили розмір черги». У прес-службі Мостиського прикордонного загону ZAXID.NET уточнили, що порушниками виявились 40-річна жінка та 39-річний чоловік з Черкаської області.

Речниця Мостиського прикордонного загону Маргарита Вершиніна уточнила ZAXID.NET, що якщо людина, пройшовши перевірку українських прикордонників, передумала йди до Польщі, вона може тією ж смугою повернутись до прикордонників та написати заяву про повернення в Україну. Тобто їм не потрібно було перелазити через паркан з однієї смуги на іншу, щоб повернутися в Україну.

Нагадаємо, що пункт пропуску у Шегинях єдиний, де можна перетнути кордон пішки. Після відновлення роботи під час карантину там фіксують великі черги. Українські прикордонники заявляють, що це через поляків, які зараз ретельніше перевіряють усіх українців.

Джерело: https://zaxid.net/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *